0118 596099

Team

Contactgegevens:

Mailadres directie:
goedepolder@primas-scholengroep.nl 

Mailadressen teamleden:
Koos Lindenberg: klindenberg@primas-scholengroep.nl
Minka Holtes: mholtes@primas-scholengroep.nl
Ellen Pool: epool@primas-scholengroep.nl
Marianne Lindenburg: mlindenburg@primas-scholengroep.nl
Dorothea Boonstra: dboonstra@primas-scholengroep.nl
Danitsja van der Veer: dvanderveer@primas-scholengroep.nl
Evelien Capello: ecapello@primas-scholengroep.nl
Petra Jeronimus: pjeronimus@primas-scholengroep.nl
Elly Janson: ejanson@primas-scholengroep.nl

 

Groep 1/2: Koos Lindenberg (ma-di-woe) en Petra Jeronimus (do-vrij)

Groep 3/4: Ellen Pool (gehele week), Elly Janson (do gymles)

Groep 5/6: Marianne Lindenburg (ma-di-woe-do), Elly Janson (do) en Dorothea Boonstra (vrij)

Groep 7/8: Petra Jeronimus (di-woe) en Evelien Capello (ma-do-vrij)

Directeur: Theuny Hoekstra / Flikweert

Vervangend Directeur: Minka Holtes (do-vrij)

Intern begeleidster: Minka Holtes